Търсене Меню
A A A Висок контраст: A A

Портал за насърчаване на износаPalisadypl
Дял Печат Download PDF
Фирма адрес говорител оферта
HORTUS FIGURY OGRODOWE
67-100 Nowa Sól
Słowackiego 8
Poland
Лице за контакт
Jacek Hłubowski
biuro@hortus.biz.pl
Тел: biuro@hortus.biz.pl
https://www.dewaal.pl/

Język komunikacji:
Polski,

Описание на поръчката

Palisady styczne wierci się najczęściej w technologii CFA z rurą obsadową lub CFA. Wszystkie pale pełnią funkcję konstrukcyjną, są zbrojone koszami lub profilami stalowymi a przestrzeń pomiędzy palami oscyluje najczęściej w granicach 5 do 20cm w zależności od warunków gruntowych. Ze względy za pozostawienie przestrzenie pomiędzy palami nie stosuje się palisady stycznej w gruntach nawodnionych.


Допълнителна информация

Palisada sieczna składa się z pali nośnych (konstrukcyjnych) oraz wypełniających wykonywanych na zmianę, które wykonywane są „na zakład” nachodząc na siebie.

Wykonywana jest w systemie VDW („Vor Der Wand” – przed ścianą) w którym dwukierunkowa głowica wiercąca umożliwia ruch obrotowy rury obsadowej w lewą stronę a wewnętrznego wiertła CFA w prawą stronę. Wiertło wkręcane jest w ziemię bez wibracyjnie. Urobek z wiercenia wynoszony jest na powierzchnię na wiertle CFA umieszczonym wewnątrz rury obsadowej. Po osiągnięciu żądanej głębokości beton jest pompowany pod ciśnieniem przez rdzeń wiertła do jego spodu. Wiertło jest powoli wykręcane do góry, natomiast betonowanie odbywa się w sposób ciągły pod odpowiednim ciśnieniem. Po zabetonowaniu całego pala wprowadza się w świeżą mieszankę betonową zbrojenie koszowe lub z profili stalowych. W palisadzie siecznej, niezbrojone pale wykonane są jako pierwsze (pale wypełniające) naprzemiennie ze zbrojonymi palami wykonanymi w drugiej fazie (pale nośne/konstrukcyjne).CPV


  • Работи по подготовка на строителната площадка
Вид оферта
Страна
Poland
Срок за получаване на оферти
16.11.2020
Валидна от
20.05.2020
Клонове
Budownictwo,
Купувачът чужбина
NO