Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko informacyjne Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii na Międzynarodowych Targach WORLD OF FURNITURE 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Urszula Seremak | 2016-03-31 19:19:34
aktualności

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko informacyjne w ramach targów World of Furniture, które odbędą się w Sofii w dniach 19 – 23 kwietnia 2016r. w Inter Expo Center w Sofii.

Uprzejmie informujemy, iż jest możliwość uczestnictwa i skorzystania ze stoiska WPHI poprzez bezpłatne prezentowanie materiałów informacyjnych i reklamowych polskich firm na naszym stoisku. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej możliwości. Zachęcamy również do osobistego udziału przedstawiciela polskich firm na targach. Zainteresowanym przedstawicielom polskich firm WPHI udzieli niezbędnej pomocy i po wcześniejszym uzgodnieniu bezpłatnie udostępni miejsce na stoisku do prowadzenia rozmów handlowych, uwzględniając możliwości organizacyjno-techniczne. Zainteresowanie pobytem na stoisku prosimy zgłaszać jak najwcześniej, nie później niż do 15.04.2016r.

Na targach World of Furniture prezentowane są meble, wyposażenie dla domu i biura, oświetlenie i technika oświetleniowa, akcesoria etc. Targi World of Furniture odbywają się razem ze specjalistyczną wystawą TECHNOMebel również skierowaną dla branży meblarskiej, na której prezentowane są materiały, maszyny i sprzęt do produkcji mebli. Więcej informacji na temat tych imprez można znaleźć na stronie organizatora www.iec.bg .

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim, angielskim lub rosyjskim) na adres:

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION (z dopiskiem: WoF)

1680 Sofia

6, Bitolya Str.

Bułgaria

Przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi. W sprawach udziału ww. imprezie prosimy kontaktować się na e-mail: sofia@trade.gov.pl i tel.: +359 2 869 11 25, +359 2 869 11 50.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony https://bulgaria.trade.gov.pl/bg

, zamieszczane są tam między innymi informacje o rynku i gospodarce Bułgarii, informacje na temat targów organizowanych w Bułgarii, a także zapytania firm bułgarskich poszukujących kontrahentów w Polsce.