Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii, 15 – 16 - 17 września 2017 r., Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Urszula Seremak | 2017-07-10 15:51:35
aktualności

XX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii odbędzie się 15 – 16 - 17 września 2017 r. Miejsce spotkania - w Warszawie – wspólny przejazd do gościnnego Torunia.

Fundacja jest corocznym organizatorem Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, w której udział biorą reprezentanci kilkudziesięciu krajów świata oraz przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, biznesu i mediów.

Konferencję zainauguruje Pan Mateusz Morawiecki, Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów. W debacie – dialogu z uczestnikami współuczestniczyć będą przedstawiciele władz naczelnych i samorządów.

Powiadomienie o zamiarze wzięcia udziału – należy kierować na adres: biuro@fundacjapolonia.pl

XX Konferencja – Jubileuszowe spotkanie środowisk gospodarczych Polonii i kraju - to świadectwo więzi z Macierzą, gdzie dążenie do współdziałania gospodarczego buduje – tworzy prestiż Kraju i polskości.

Współorganizatorem Jubileuszowej Konferencji jest Fundacja Lux Veritatis. Współgospodarzem - Samorząd - władze Torunia.

Głosy - postulaty z Konferencji mają być szeroko upublicznione a rządowy Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju stwarza warunki do podejmowania korzystnej współpracy.

Pliki do pobrania

XX Jubileuszowa SKGP Wrzesien
image | 207,66 KB
Pobierz