Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDoppelcarport ohne Wandelementede
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Marciniak Ogrodzenia
kontakt@marciniakogrodzenia.pl
http://marciniakogrodzenia.pl

Język komunikacji:


Opis przedmiotu zamówienia

Der moderne Doppelcarport ohne Wandelemente aus verzinktem Stahl ist auf jeden Fall eine langfristige Investition. Aufgrund der Konstruktion des Carports kann er individuell gestaltet werden. Somit ist diese solide Konstruktion universal. Sie können den Stahl-Doppelcarport sowohl als einen zuverlässigen Carport für Autos, als auch für Motorrad oder Fahrräder benutzen. Ebenfalls kann der Doppelcarport als eine Überdachung für Werkzeuge dienen. Des Weiteren passen die Konstruktion und die Wandelemente sowohl konstruktionstechnisch, als auch optisch an die Zaunsysteme aus unserem Angebot. Was gewinnen Sie dadurch? Erstens: Schutz für Ihr Eigentum und Ihren Garten. Zweitens: ein eiheitliches Design. Drittens: hohe Qualität des pflegeleichten Carports und Zaunes.


Informacje uzupełniające

Farbgebung zur Auswahl:

Unterschiedliche Farbmöglichkeiten nach Auswahl
Wir bieten auch die Farben mit Imitation der Holzstruktur an, die bei Stahlprofilen erhalten werden. Die Jalousien oder Lamellen in Holzoptik geben dem Stahlcarport Zerbrechlichkeit und Elegant. Der Carport ist elegant, leicht und stilvoll.
Der Preis enthält keine Vorbereitung von Grundlage, die notwendig für richtige Montage ist, wie zum Beispiel Betonfüße, Betonplatte, eingeschraubtes Fundament. Im Folgenden finden Sie eine Montageanleitung als PDF-Datei.
Die Carports liefern wir direkt ab Werk vom Hersteller als Carport Bausatz. Hier finden Sie eine Carport Montageanleitung zum Download.

Garantie: 10 Jahre

Lieferumfang:

Pfosten mit Montageplatte 100X100mm 2StkxA, 2StkxB, 2sztx C, 2StkxD
Obere Profile 100x100mm 2StkxG, 2StkxH
Dachsparren 80×80 mm,5StkxH
2 Stk. Flachstangen für Profilverbindung
Ein Schraubensatz für Konstruktionsmontage
Wandelemente je nach Modell
Blendensatz M1,M2,M3
Dach aus verstärktem Trapezblech T55
Variante mit der hinteren Wand verfügt zusätzlich über ein Profil 1xP1,2x P2
*das Fundament ist kein Bestandteil des SetsCPV


  • Wiaty
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
01.06.2019
Ważna od
03.12.2018
Branże
Produkcja metalowych wyrobów gotowych,
Nabywcy poza granicami kraju
TAK

Inne oferty i przetargi

Produkcja podzespołów i elementów miedzianych


Przedsiębiorstwo ELECTRIS świadczy usługi w zakresie produkcji elementów i części z miedzi dla m.in. branży energetycznej, lotniczej, transportowej i wydobywczej. W ofercie firmy znajdują się następujące towary i usługi: Elementy wykrawane z blach o różnych kształtach Elastyczne szyny zas...

branże: Transport i logistyka,Energia i surowce odnawialne,Produkcja i przetwórstwo metali,Górnictwo i przemysł wydobywczy
data: 23.11.2020 - 22.05.2021  

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal


Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w całej Europie. Minimalna ilość rolek: 72 szt.

branże: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
data: 21.10.2020 - 19.04.2021  

Zobacz więcej ofert